antakya Çiçekçilik özel alan
Teslimat Şartları


1-Teslimatlarımız 09:00 - 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

2-Sevgililer günü, Anneler Günü vb. özel günlerde belirli saatte teslime göre sipariş alınamamakta, bütün siparişler gün içinde teslim olarak değerlendirilmektedir.

3-Ürünün sipariş verildiği gün ulaştırılabilmesi için son sipariş saati 20:00'dir.Saat 20:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Şehir merkezi dışındaki ürün teslimleri için ek ücret talep edilebilir. Bu konuda müşteriye satın alırken sitede nakliye ücreti altında sipariş özetinde bilgilendirilmektedir. Saatli siparişler için ( Düğün, Nişan vs .) aynı gün teslimlerde en az 4 saat önceden sipariş verilmelidir.

4-Siparişi verilen ürünlerin birebir aynısının gönderileceğini garanti ediyoruz. Fakat mevsimsel koşullardan veya stoklarimizda o ürün bulunamıyorsa en yakın ürünün teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.  Vizyonumuz kesinlikle bir defa değil ömür boyu beraber çalışmaktır.

(gonderici ye bilgi vermek amaçlı 1 defa aranır teyit ettirilir. Kişiye ulasilamamasi durumu veya yurtdışı operatörüne bağlı numara olması durumunda,benzer ürünler gönderilmektedir. )

5-Sehven yaptığınız ödemelerin tarafınıza iadesi firmamızın garantisi altındadır.Para İadesi 1-3 günü içerisinde tarafınıza sağlanacaktır.

6-Ürün teslimatlarımızda alıcı adresinde bulunamıyorsa ürün kapı komşusu, kapıcı, varsa görevlilere teslim edilmekte ve müşteriye bilgi verilmektedir.

7-Siparişin, alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk müşteri aittir,

8-Fatura bilgilerinizi üye formunu doldurarak lütfen tarafımıza iletiniz.

9-Ödemesi yapılmayan siparişler ONAYLANMAMIŞ sipariş olarak kabul edilmektedir.

10- Ödemenizi havale/eft yöntemiyle gerçekleştirdiğinizde kesinlikle ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir, Ödeme bildirimi yapılmayan siparişler ONAYLANMAMIŞ sipariş olarak kabul edilmektedir.

11- Araç arızası,Yoğunluktan,hava koşulları kaynaklı  nadiren'de olsa sipariş dağıtımında 2-3 saat gecikme söz konusu olabilir.

12 -antakyacicekcisi.com üzerinden verilen tüm siparişler için teslimat şartları geçerli olup müşteri tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.


Hatay'ın en büyük online çiçek sitesi antakyacicekcisi.com ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay! Çiçek göndermenin ve “Mutlu etmenin adresi” antakyacicekcisi.com ile sevdiklerinize özel günlerde online çiçek gönderebilirsiniz. Geniş ürün çeşidi sayesinde çiçek siparişleriniz Hatay'ın dört bir yanına hızlı ve sorunsuz şekilde gönderilir. Taze çiçeklerle hazırlanan mis kokulu şık çiçek aranjmanları arasından beğendiğiniz ürünü seçerek, hızlı bir şekilde online sipariş verebilirsiniz. Sevdiklerinizin doğum günü, yıldönümü gibi mutlu günlerinde onların sevincine ortak olmak için yapmanız gereken sadece birkaç tıkla sipariş vermek. Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde de çiçek, yaşpasta,hediyelik ürünleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Çünkü mutlu etmenin adresi; www.antakyacicekcisi.com

1999'dan beri...
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Antakya Çiçek

Antakya Çiçekçi

Antakya Çiçekçilik

Antakya Çiçek Siparişi

Antakya çiçekevi
Antakya Çiçek Gönderimi
Antakyadaki Çiçekçiler